Останній крок реформування закладів охорони

Рішенням Київської Міської Ради від 25.12.2012р. № 676/8960 Дитячу поліклініку №2 Дніпровського району м. Києва, яка розташована по вулиці Курнатовського, 5приєднано до комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району м. Києва».

На сьогоднішній день проведено розмежування медичної допомоги на первинний  рівень – це дільничні педіатри, які об’єднались в філію ЦПМСД №1, та вторинний рівень - це лікарі спеціалісти та вся  діагностична база, які об’єднані в філію дитячого Консультативно-діагностичного центру.

Навіщо це зроблено?

Як відомо, відповідно доЗакону Українивід 07.07.2011 № 3612-VI « Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві» місто Київ є одним із чотирьох регіонів,  в яких проводиться оптимізація системи охорони здоров’я.  На сьогоднішній день всі лікувальні заклади району з 09.04.2013 року пройшли реорганізацію, в результаті якої  організовано  5 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, єдиний Консультативно-діагностичний центр для дорослого населення та єдиний Консультативно-діагностичний центр дитячий.Створення  консультативних  центрів, в яких сконцентрована вся наявна діагностична база ,дасть можливість створити так званий єдиний медичний простір, коли пацієнт при зверненні в будь-який лікувальний заклад району отримує гарантовану медичну допомогу не залежно від того, на якій території району він проживає.

розклад роботи твого лікаря

Подивитися