Шановні мешканки Дніпровського району міста Києва!

Запрошуємо Вас відвідати заходи, приурочені до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Щорічно у світі діагностується близько мільйона нових випадків захворювання на рак молочної залози, 15 тисяч із них - у нашій країні і майже 7,5 тисяч жінок щорічно по всій Україні помирають від раку грудей. Як і у всьому світі, захворюваність на рак молочної залози в Україні зростає в середньому на 1 - 2% на рік і в даний час у структурі онкопатології жінок, рак молочної залози займає одне із перших місць. 

Кожні 30 хвилин в Україні виявляється новий випадок раку молочної залози.

Нажаль, саме пізнє виявлення цього захворювання є однією із головних причин того, що в Україні зростання захворюваності супроводжується високим рівнем смертності.

Згідно із даними Інституту раку США, при своєчасному виявленні раку грудей вдається вилікувати 98,1% жінок, а це більше, ніж при пневмонії.

Фактори, які підвищують ризик захворювання: вік понад 40 років, спадкова і сімейна схильність, пізня менопауза, ранній початок місячних (до 12 років), пізні перші пологи (у віці понад 30 років) або їх відсутність, переривання вагітності, фіброзно - кістозна мастопатія, ожиріння, куріння, малорухливий спосіб життя.

Враховуючи негативну тенденцію щодо зростання захворюваності на рак молочних залоз, з метою раннього виявлення його на ранніх стадіях, на виконання Загальнодержавної та районної програми боротьби із онкологічними захворюваннями та з метою більш широкого інформування населення району про профілактику та важливість раннього виявлення раку молочної залози для його ефективного лікування, управління охорони здоров’я Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації 20 та 21 жовтня 2017 року з 10.00. до 14.00 години, на базі філії № 1 КНП «Консультативно – діагностичний центр Дніпровського району міста Києва», вул. Петра Запорожця, 26, проводить заходи, приурочені до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози. 

Пацієнтам буде запропоновано огляд молочних залоз лікарями онкологами – мамологами Київського міського онкологічного центру. У разі необхідності – УЗД та мамографічне обстеження молочних залоз.

Запрошуємо Вас відвідати заходи, приурочені до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

У рамках заходу - консультативний прийом фахівців із онкології Київського онкологічного центру.

За призначенням лікаря проведення ультразвукового дослідження молочної залози та мамографії.

Заходи відбудуться 20 та 21 жовтня 2017 року у приміщенні КНП «ЦПМСД № 1 Дніпровського району міста Києва» (вул. Петра Запорожця, 26)

Час проведення заходів: з 10.00 до 14.00 години

(безкоштовно, без попереднього запису).

Начальник управління охорони здоров’я Дніпровського району міста Києва, Заслужений лікар України Д. Т.Карабаєв

 

 

 

розклад роботи твого лікаря

Подивитися