У Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1 відбулася безкоштовна акція

В рамках оздоровчого проекту «Майстерня здоров’я» в лікувально-профілактичних закладах Дніпровського району проводяться систематичні акції по вимірюванню артеріального тиску пацієнтам,які звертаються в заклади охорони здоров’я району.

Так, 14.березня 2013 року всім бажаючим відвідувачам нашого Центру в вестибюлі проводилось  вимірювання артеріального тиску та вміст  цукра в крові . Серед 130 пацієнтів, які наважились пройти обстеження, майже у половини було виявлено підвищений артеріальний тиск, 25% - показники цукру крові були в межах норми, але потребують додаткового обстеження. Особи у яких виявлений підвищений артеріальний тиск направляються на консультацію до свого сімейного лікаря або дільничного терапевта з послідуючою розробкою індивідуальних заходів щодо обстеження, лікування та реабілітації. Складання індивідуальних планів профілактичних заходів та добір осіб з факторами ризику для диспансерного спостереження дало можливість стабілізувати показник захворювання на інсульт. 

Також було проведено анонімне  анкетування, метою якого було визначити рівень обізнаності населення  існуючими змінами в системі охороні здоров’я. 

Дана акція проводилась з метою привернути увагу населення до свого здоров'я,  зацікавити громадськість до ведення здорового способу життя, профілактики та своєчасного виявлення серцево-судинних хвороб, цукрового діабету,  підвищення поінформованості населення щодо факторів ризику виникнення захворювань, пропаганди здорового способу життя.

 

 

 

 

 

розклад роботи твого лікаря

Подивитися