Останні новини та публікації
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)5409621)
Реєстрація
|

Лікар ЦПМСД №1 прийняла участь у тренінгу регіональних тренерів

Лікар нашого Центру Катерина Поштарук пройшла навчання на тренінгу регіональних тренерів по впровадженню Міжнародної класифікації ПМД (ІСРС-2). Ми всі чекаємо нашу волонтерку, щоб Вона поділилась своїми знаннями.

Подробнее: Лікар ЦПМСД №1 прийняла участь у тренінгу регіональних тренерів

Лікар нашого центру Костянтин Матулевський став чемпіоном світу з кунгфу!

Заслужений майстер спорту України з кунгфу, тренер дитячо-юнацької спортивної школи «Сузір’я», а також за суміством і наш лікар рефлексотерапевт Костянтин Матулевський здобув «золото» на Чемпіонаті Світу з Тайцзицюань та Туйшоу (2018), який проходив у м. Тайпей (Тайвань).

Подробнее: Лікар нашого центру Костянтин Матулевський став чемпіоном світу з кунгфу!

Коли вакцинувати недоношену дитину?

Якщо недоношена дитина з малою вагою народилася від матері, інфікованої гепатитом В, такій дитині мають провести імунопрофілактику вакциною від гепатиту В протягом перших 12 годин життя незалежно від того, чи має вона малу вагу (менше 2-х кілограмів). На додаток до вакцини від гепатиту В, дітям народженим від інфікованих матерів, або матерів, чий статус невідомий, рекомендується ввести імуноглобулін від гепатиту В.

Подробнее: Коли вакцинувати недоношену дитину?

Як не пропустити щеплення від гепатиту В через хибні протипоказання

Гепатит В ближче, ніж здається. В Україні він поширений набагато більше, ніж у країнах Західної Європи, і може бути причиною смерті, оскільки сприяє розвитку цирозу і раку печінки Тому так важливо, щоб дитина пройшла вакцинацію від цього захворювання вчасно за календарем профілактичних щеплень. Це найефективніший спосіб захистити її від такого небезпечного захворювання, як гепатит В.

Подробнее: Як не пропустити щеплення від гепатиту В через хибні протипоказання

вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)5409621)