Колонка директора
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)
Реєстрація
|

Щиро вітаю усіх з наступаючим Новим Роком та бажаю здійснення усіх Ваших мрій! Українці сильний народ і, незважаючи на усі труднощі, ми віримо у себе, у нашу країну та наші мрії. І я вважаю, що саме ця наша наполегливість обовязково приведе нас до того життя, яке ми собі уявляємо у наших мріях.

Що для цього потрібно у першу чергу? Який потрібен перший крок? Як керівник медичного закладу з великим досвідом у цієї галузі можу стверджувати, що це саме здоров’я! І його я Вам бажаю у перчу чергу!

Нехай у вас зростає здобуток так швидко, щоб ви навіть не встигали забажати більшого. І разом з тим нехай у усіх нас завжди буде час на наших близьких, друзів та родину. Щоб не лише у новорічну ніч ми могли зібратися за одним столом та дарувати один одному подарунки. Нехай цей час для родинних свят будуть обирати не обставити навколо нас, а ми власноруч! Вітаю! З Новим роком!

З повагою, директор ЦПМСД №1 Коляда Елеонора Валеріївна!

Задати питання директору Центра

Увага! Велике прохання дотримуватись корректності виразів
Введіть адресу вашої електронної пошти
Тема повідомлення
Текст повідомлення
Будь-ласка, для того, щоб ми були впевнені в тому, що ви реальа людина, надайте відповідь на наступне питання - який зараз рік?
вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)

 

s5 logo