Лікарі амбулаторії
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)
Реєстрація
|

 Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини (далі амбулаторія ЗПСМ) №8 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м.Києва, яка розташована  за адресою - вул. Курнатовського,7.

Створена  амбулаторія шляхом приєднання дитячої поліклініки №2 Дніпоовського району   в 2013 році до Центру ПМСД №1 в рамках проведення  реформування системи охорони здоров"я.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії   надається   первинна медико-санітарна допомога 18584  мешканцям  району, в т.ч. 7155 дітей.

В амбулаторії на даний час працюють 6 лікарів - 1 лікаря терапевт дільничний  та 4- лікаря педіатра, 2 лікаря сімейних. Радіус  обслуговуваннястановить біля 3 км. Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії  мають  можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечі,біохімію крові,  ЕКГ, цукор крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За необхідністю по талонам КДЦ та КДЦД  хворий може бути направлений  на додаткові обстеження згідно наявної патології -   УЗД серця, ЄФГДС,УЗД ОЧП,УЗД щитовидної  залози, фіброколоноскопію , ректороманоскопію, рентгенографію/БЕЗ ТАЛОНІВ / легень та кісток.

За направленням лікаря-терапевта пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів, невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інш в філії КДЦ 9вул. П.Запорожця,26. Консультативна допомога дитячому населенню здійснюється в філії №4 КДЦД (вул. Курнатовського,7)

Для біль широкої і поглибленої  допомоги населенню  ( немобільні, одинокі, диспансерні хворі)  силами медперсоналу амбулаторії також проводяться  інтенсивні курси лікування у вигляді «Стаціонару на дому». При необхідності лікар терапевт дільничний здійснює лікування на ліжках денного стаціонару ЦПМСД №1.

На оснащенні амбулаторії   2 електрокардіографа,3 глюкохолестерометрів,  набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи.

Наша сторінка у Facebook

 

 

 

ЛІКАРІ АМБУЛАТОРІЇ

                                                                                                                                              

 

Сікорська Маріна Андріївна

лікар сімейний

Стаж 4 роки

адреса амбулаторії

вул. Курнатовського, 7

 

 

 

                                                 

вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)