Лікарі амбулаторії
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)5409621)
Реєстрація
|

Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №7 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – б-р Перова, 10.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики/сімейної медицини №7 надається первинна медико-санітарна допомога майже 6 тис. мешканцям району, в т.ч. 1965 дітей. В амбулаторії на даний час працюють 6 лікарів, серед яких- 1 лікар-терапевт дільничний, 3- лікаря загальної практики- сімейні лікарі, 2 лікаря педіатра дільничних.

 Радіус обслуговування становить біля 500-700 м.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЄКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на додаткові обстеження в клініко-діагностичний центр згідно наявної патології - УЗД серця, фіброгастродуоденоскопію, УЗД органів черевної порожнини,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію, ректороманоскопію, рентгенографію легень та кісток.

За направленням лікаря пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів: невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інш.

Для наближення медичної допомоги населенню (немобільні, одинокі, диспансерні хворі) силами медперсоналу амбулаторії також проводяться інтенсивні курси лікування у вигляді «Стаціонару вдома». При необхідності лікар пролікувує пацієнта у денному стаціонарі амбулаторії.

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет.

В амбулаторії є можливість провести моніторування серцебиття плоду за призначенням лікаря гінеколога.

Графік  лабораторних обстежень та консультативних прийомів:

Лабораторні обстеження кожної середи, з 8.00 – 9.00

 Гінеколог- кожна середа з 14.00 – 18.00

Хірург: 1 – й та 3 – й понеділок кожного місяця – з 14.00 – 18.00

Невропатолог: 1 – й четвер кожного місяця – 10.00 – 14.00

 

 

 

 

 

 

ЛІКАРІ АМБУЛАТОРІЇ

  Морозова Вікторія Олександрівна

  Закінчила в 2013 році – Медичний університет імені М. Горького, «Лікувальна справа»

  В КНП «ЦПМСД № 1 Дніпровського району м. Києва працює з 01 вересня 2016 року

  Лікар-спеціаліст за спеціальністю «лікар ЗП – сімейний лікар», загальний стаж роботи – 3 роки

Юхименко Галина Ігорівна                                                                  Івашко Юлія Василівна

В 2013 році закінчила Національний медичний університет імені Богомольця         Закінчила в 2014 році – Тернопільський Державний медичний університет ім. Горбачевського

В КНП «ЦПМСД № 1 Дніпровського району м. Києва працює з серпня 2015 року         В КНП «ЦПМСД № 1 Дніпровського району м. Києва працює з 01 листопада 2016 року

Обслуговує дитяче населення – 1265 осіб                                                                              Обслуговує населення з (0) років – 1765 осіб, загальний стаж роботи – 2 роки


Гапчук Ірина Олександрівна-лікар педіатр

В 2014 році – Національний Медичний Університет імені О. Богомольця

Загальний стаж роботи – 2 роки

Лікар-спеціаліст за спеціальністю «лікар -педіатр»

Обслуговує дитяче населення до 12 років – 310 осіб.

 

вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)5409621)