Лікарі амбулаторії
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)
Реєстрація
|

Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №7 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – б-р Перова, 10.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики/сімейної медицини №7 надається первинна медико-санітарна допомога майже 6 тис. мешканцям району, в т.ч. 1965 дітей. В амбулаторії на даний час працюють 4 лікаря, серед яких-  3- лікаря загальної практики- сімейні лікарі, 1 лікар педіатр дільничний.

 Радіус обслуговування становить біля 500-700 м.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЄКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на додаткові обстеження в клініко-діагностичний центр згідно наявної патології - УЗД серця, фіброгастродуоденоскопію, УЗД органів черевної порожнини,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію, ректороманоскопію, рентгенографію легень та кісток.

За направленням лікаря пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів: невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інш.

Для наближення медичної допомоги населенню (немобільні, одинокі, диспансерні хворі) силами медперсоналу амбулаторії також проводяться інтенсивні курси лікування у вигляді «Стаціонару вдома». При необхідності лікар пролікувує пацієнта у денному стаціонарі амбулаторії.

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет.

В амбулаторії є можливість провести моніторування серцебиття плоду за призначенням лікаря гінеколога.

Графік  лабораторних обстежень та консультативних прийомів:

Лабораторні обстеження кожної середи, з 8.00 – 9.00

 Гінеколог- кожна середа з 14.00 – 18.00

Хірург: 1 – й та 3 – й понеділок кожного місяця – з 14.00 – 18.00

Невропатолог: 1 – й четвер кожного місяця – 10.00 – 14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛІКАРІ АМБУЛАТОРІЇ

вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)