Лікарі амбулаторії
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)
Реєстрація
|

Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №6є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – вул.Кібальчичи, 13-А. Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики/сімейної медицини №6 надається первинна медико-санітарна допомога 7427 мешканцям району, в т.ч. 1578 дітей. В амбулаторії на даний час працюють 4 лікаря, серед яких- 2 лікаря-терапевта дільничних, 1- лікар загальної практики/ сімейної медицини, 1 лікар педіатр.

Радіус обслуговування становить біля 500-800 м.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЄКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на додаткові обстеження в клініко-діагностичний центр згідно наявної патології - УЗД серця, фіброгастродуоденоскопію, УЗД органів черевної порожнини,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію, ректороманоскопію, рентгенографію легень та кісток.

За направленням лікаря пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів: невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інші. діти за направленням лікарів мають можливість пройти консультацію та обстеження в філії №4 КДЦД (вул. Курнатовського,7)

Для наближення медичної допомоги населенню (немобільні, одинокі, диспансерні хворі) силами медперсоналу амбулаторії також проводяться інтенсивні курси лікування у вигляді «Стаціонару вдома».

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет

Графік лабораторних обстежень та консультативних прийомів:

Лабораторні обстеження кожного понеділка і четверга, з 8.00 – 9.00

 

ЛІКАРІ АМБУЛАТОРІЇ

вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)