Лікарі амбулаторії
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)
Реєстрація
|

Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №2 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м.Києва,яка розташована за адресою - вул. П. Запорожця,26 .Створена  в 2012 році в рамках проведення  реформування системи охорони здоров"я.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії  ЗПСМ №2 надається   первинна медико-санітарна допомога 13103  мешканцям  району  обслуговування, з них 11 103 - дорослого населення та 2000 дитячого. В амбулаторії на даний час працюють 5 лікарів - 3 лікаря-терапевта дільничних  та 2- лікаря сімейного. Радіус  обслуговування  становить біля 1,5 км.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії  мають  можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечи,біохімію крові, флюорографію органів грудної порожнини, ЄКГ,цукор крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За необхідністю по талонам КДЦ хворий може бути направлений на додаткові обстеження згідно наявної патології - УЗД серця, ЄФГДС,УЗД ОЧП,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію,ректороманоскопію,рентгенографію/БЕЗ ТАЛОНІВ / легень та кісток. За направленням лікаря-терапевта пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів /невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інших.

На оснащенні амбулаторії  ЗПСМ  №2 є 2 електрокардіографа,6 глюкохолестерометрів,офтальмоскопічний набір для визначення гостроти зору,тонометри,ростомер та ваги,отоофтальмоскопи.

 

 

ЛІКАРІ АМБУЛАТОРІЇ

 

 

ПУГАЧ Олена Станіславівна

- лікар терапевт

- стаж роботи 11 років

- друга категорія

- адреса амбулаторії:

вул.  Запорожця 26

 

                                                 

                                                                                                

 

вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)3378084)