Лікарі амбулаторії
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)5409621)
Реєстрація
|

Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини №1  є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва ,яка розташована за адресою – вул.П.Запорожця,26. Створена  в 2012 році в рамках проведення  реформування системи охорони здоров"я.          

  Лікарями та медичними сестрами амбулаторії  ЗПСМ №1 надається   первинна медико-санітарна допомога 14011  мешканцям  району, в т.ч. 2053 дітей.

В амбулаторії на даний час працюють 6 лікарів - 3 лікаря-терапевта дільничних  та 2- лікаря педіатрата та сімейний лікар.  Радіус  обслуговуваннястановить біля 2,5 км. Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії  мають  можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечі,біохімію крові, флюорографію органів грудної порожнини, ЕКГ, цукор крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За необхідністю по електронному запису    хворий може бути направлений  на додаткові обстеження в КДЦ згідно наявної патології -   УЗД серця, ЕФГДС, УЗД ОЧП, УЗД щитовидної  залози, фіброколоноскопію , ректороманоскопію, рентгенографію/БЕЗ запису  / легень та кісток.

За направленням лікаря  амбулаторії  пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів, невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інш. Консультативна допомога дитячому населенню здійснюється в філії №4 КДЦД (вул. Курнатовського,7)

Для біль широкої і поглибленої  допомоги населенню  ( немобільні, одинокі, диспансерні хворі)  силами медперсоналу амбулаторії також проводяться  інтенсивні курси лікування у вигляді «Стаціонару на дому». При необхідності лікар амбулаторії  здійснює лікування на ліжках денного стаціонару ЦПМСД №1.

На оснащенні амбулаторії  ЗПСМ  №1 є 2 електрокардіографа,6 глюкохолестерометрів,   тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи.

ЛІКАРІ АМБУЛАТОРІЇ

 
  

ПУГАЧ Олена Станіславівна

- лікар терапевт

- стаж роботи 11 років

- друга категорія

- адреса амбулаторії:

вул.  Запорожця 26

 

 

вул. Петра Запорожця, 26
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району (ТЕЛ: (044)5409621)