Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №8 (вул. Курнатовського, 7)

Створена амбулаторія шляхом приєднання дитячої поліклініки №2 Дніпоовського району в 2013 році до Центру ПМСД №1 в рамках проведення реформування системи охорони здоров”я.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії надається первинна медико-санітарна допомога 18584 мешканцям району, в т.ч. 7155 дітей.

В амбулаторії на даний час працюють 6 лікарів – 1 лікаря терапевт дільничний та 4- лікаря педіатра, 2 лікаря сімейних. Радіус обслуговуваннястановить біля 3 км. Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечі,біохімію крові, ЕКГ, цукор крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За необхідністю по талонам КДЦ та КДЦД хворий може бути направлений на додаткові обстеження згідно наявної патології – УЗД серця, ЄФГДС,УЗД ОЧП,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію , ректороманоскопію, рентгенографію/БЕЗ ТАЛОНІВ / легень та кісток.

За направленням лікаря-терапевта пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів, невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інш в філії КДЦ 9вул. П.Запорожця,26. Консультативна допомога дитячому населенню здійснюється в філії №4 КДЦД (вул. Курнатовського,7)

Для біль широкої і поглибленої допомоги населенню ( немобільні, одинокі, диспансерні хворі) силами медперсоналу амбулаторії також проводяться інтенсивні курси лікування у вигляді «Стаціонару на дому». При необхідності лікар терапевт дільничний здійснює лікування на ліжках денного стаціонару ЦПМСД №1.

На оснащенні амбулаторії 2 електрокардіографа,3 глюкохолестерометрів, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи.

Телефон для довідок: (044) 540-93-83

розклад роботи твого лікаря

Подивитися