Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №6 (вул. Кібальчича, 13-А)

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №6 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – вул.Кібальчича, 13-А. Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №6 надається первинна медико-санітарна допомога 7000 мешканцям району. В амбулаторії на даний час працюють 4 лікаря, серед яких- 2 лікаря-терапевта дільничних, 1- лікар загальної практики/ сімейної медицини, 1 лікар педіатр.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЕКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на консультації та додаткові обстеження в клініко-діагностичний дорослий та дитячий центр Дніпровського району.

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет

Телефон для довідок: (094) 906-03-27

розклад роботи твого лікаря

Подивитися