Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2 (вул. Петра Запорожця, 26)


 

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м.Києва,яка розташована за адресою – вул. П. Запорожця,26.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії надається первинна медична допомога 13103 мешканцям району обслуговування, з них 11 103 – дорослого населення та 2000 дитячого. В амбулаторії на даний час працюють 5 лікарів – 3 лікаря-терапевта дільничних та 2- лікаря сімейного. Радіус обслуговування становить біля 1,5 км.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечи,біохімію крові, флюорографію органів грудної порожнини, ЄКГ,цукор крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За необхідністю по талонам КДЦ хворий може бути направлений на додаткові обстеження згідно наявної патології – УЗД серця, ЄФГДС,УЗД ОЧП,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію,ректороманоскопію,рентгенографію/БЕЗ ТАЛОНІВ / легень та кісток. За направленням лікаря-терапевта пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів /невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інших.

На оснащенні амбулаторії ЗПСМ №2 є два електрокардіографа,6 глюкохолестерометрів,офтальмоскопічний набір для визначення гостроти зору,тонометри,ростомер та ваги,отоофтальмоскопи.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

розклад роботи твого лікаря

Подивитися